1992 – 2021
Αρχείο Εκδηλώσεων
06.06.1992 Βακαρέλης / Steuerman – Βουλευτικό
06.06.1992 Gitlis / Vera – Πλατεία Συντάγματος
07.06.1992 Vera – Βουλευτικό
07.06.1992 Georgian String Quartet – Τριανόν
07.06.1992 Λ. Καβάκος / Γ. Βακαρέλης – Πλατεία Συντάγματος
08.06.1992 Μουντούνης / Μ. Ραζή – Τριανόν
09.06.1992 Θάνος Μικρούτσικος – Βουλευτικό
09.06.1992 Perez / Watanabe – Τριανόν
10.06.1992 Descamps / Νομίδου – Βουλευτικό
10.06.1992 Orosco – Τριανόν
11.06.1992 Georgian String Quartet – Βουλευτικό
11.06.1992 Sellheim / Steuerman – Τριανόν
12.06.1992 Hellenic Piano Trio – Βουλευτικό
12.06.1992 Loic Poulen / Έλενα Μουζάλα – Τριανόν
13.06.1992 Sellheim – Βουλευτικό
13.06.1992 Georgian Quartet / Steuerman / Βακαρέλης – Πλατεία Συντάγματος
15.05.1993 Academy Orchestra of London – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
16.05.1993 The Wallace Collection
16.05.1993 Academy Orchestra of London
17.05.1993 Marisa Robles – Δημοτική Βιβλιοθήκη
17.05.1993 Trio Marks
18.05.1993 Pineiro Nagy
18.05.1993 Michel Arringnon / Daria Horova
19.05.1993 Duo Crommelynck
20.05.1993 Beatrice Rauchs
21.05.1993 J.L. Steuermann / Γ. Βακαρέλης
22.05.1993 Michala Petri / Lars Hannibal
22.05.1993 I Musici – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
23.05.1993 Barry Douglas
23.05.1993 Κρατική Ορχήστρα Θεσσαλονίκης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
17.06.1994 Ballantine’s Piano Orch. / Katia Skanavi – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
18.06.1994 Ensemble Wien / Γ. Βακαρέλης
18.06.1994 Victoria de Los Angeles / Al. Guinovart – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
19.06.1994 Sergei Krylov / Stefania Mormone
19.06.1994 Ballantine’s Piano Orch / Michel Lethiec – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
20.06.1994 Panocha Quartet / Μάγδα Καζόλη
21.06.1994 Melos Brass Ensemble
22.06.1994 Νίκος Λαάρης
23.06.1994 Carlos Bonell
24.06.1994 Ballantine’s Piano Orch. / Κ. Κατσαρής – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
25.06.1994 Ballantine’s Piano Orch. / G. Janowitz – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
02.06.1995 Μπάντα Ναυπλίου – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
03.06.1995 Nelson Freire – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
03.06.1995 Κώστας Θωμαίδης – Μπούρτζι
04.06.1995 Heinrich Schiff / Γ. Βακαρέλης – Τριανόν
05.06.1995 Mari Kodama – Τριανόν
06.06.1995 J.L.Steuerman / Γ. Δεμερτζής – Τριανόν
07.06.1995 Ε. Χριστοδούλου / Μ. Αστεριάδου – Τριανόν
08.06.1995 Πατσαλίδης/Πολυζωίδου/Αβραάμ – Τριανόν
09.06.1995 V. Spivakov / Γ. Βακαρέλης – Τριανόν
10.06.1995 Nikolai Gedda / David Lutz – Παλαμήδι
10.06.1995 Δήμητρα Γαλάνη / Γ. Βακαρέλης – Μπούρτζι
11.06.1995 Duo Baldrighi – Τριανόν
11.06.1995 Κουαρτέτο Φεστιβάλ Ναυπλίου – Παλαμήδι
12.06.1995 Χρ. Σταμπόγλης / Δ. Γιάκας – Τριανόν
12.06.1995 Αρ. Χριστοφέλης / Δ. Γιάκας – Τριανόν
21.06.1996 Δ. Μητρόπουλος / Εγκαίνια έκθεσης – Πινακοθήκη
21.06.1996 Spivakov / Milman / Βακαρέλης – Παλαμήδι
22.06.1996 Δανάη Καρά – Τριανόν
23.06.1996 Brahms: Liebesliederwalzer – Παλαμήδι
24.06.1996 Γεωργιάδης / Γαρουφαλής – Τριανόν
25.06.1996 Θρασυβουλίδου / Μπερής / Νιάρχος – Τριανόν
26.06.1996 Χαλιάσας / Παπαδόπουλος – Τριανόν
27.06.1996 Δ. Πάτρας / Μ. Λιακοπούλου – Τριανόν
28.06.1996 N. Gutman / V. Suchanov – Τριανόν
29.06.1996 Ντόρα Μπακοπούλου – Τριανόν
29.06.1996 Λ. Λαζόπουλος / Γ. Βακαρέλης – Μπούρτζι
30.06.1996 BT Scottish Ensemble – Παλαμήδι
13.06.1997 Δ. Καβράκος / Γ. Βακαρέλης – Παλαμήδι
14.06.1997 Sofia Amadeus / Σ. Θεοδωρίδου – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
15.06.1997 Κερκέζος / Βρανούση / Χρηστίδης – Τριανόν
16.06.1997 P. Amoyal / Γ. Βακαρέλης – Τριανόν
17.06.1997 E. Duran / Β. Τσόπελα / Ν. Καβάκος – Τριανόν
18.06.1997 Mariza Tanzini – Τριανόν
19.06.1997 M. Krilovich / Δ. Γιάκας – Τριανόν
20.06.1997 Uto Uggi / Al. Specchi – Παλαμήδι
21.06.1997 V. Mullova / Barley / Steuermann – Παλαμήδι
22.06.1997 Διονύσης Σαββόπουλος – Μπούρτζι
19.06.1998 Florestan Trio – Παλαμήδι
20.06.1998 Ορxήστρα “A.B.Michelangelli” – Παλαμήδι
21.06.1998 Ορxήστρα “A.B.Michelangelli” – Παλαμήδι
22.06.1998 Χ.Παπαγεωργίου / Γ.Πέτρου – Τριανόν
23.06.1998 Μ.Σουρβίνος – Τριανόν
24.06.1998 Κουαρτέτο Σαξοφώνων Θ.Κερκέζου – ριανόν
25.06.1998 Κ.Βασιλειάδης / Π.Λουμάκης – Τριανόν
26.06.1998 Νέο Ελληνικό Κουαρτέτο / M.Tanzini – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.1998 Στ.Κορκολής / Γ.Βακαρέλης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
28.06.1998 Ορχήστρα Πανεπιστημίου του York – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
18.06.1999 Enesco Quartet / Κ. Κατσαρής – Παλαμήδι
19.06.1999 Elisabeth Leonskaja – Παλαμήδι
20.06.1999 Aug. Dumay / Γ. Βακαρέλης – Παλαμήδι
21.06.1999 Ειρ. Καράγιαννη / Π. Λουμάκης – Τριανόν
22.06.1999 Τζ. Σουγλάκου / Θ. Αποστολόπουλος – Τριανόν
23.06.1999 G. Bourgone / Ch. Stiliani – Τριανόν
24.06.1999 Σέμσης / Καπογιάννης / Θώμου – Τριανόν
25.06.1999 ΝΕΚ / Portal / Βακαρέλης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
26.06.1999 Καμεράτα / Amaury du Closel – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.1999 ΚΟΕΜ / Ξαρχάκος: Αφιέρ. Τσιτσανη – Αρβανιτιά
16.06.2000 Paul Badura Skoda – Παλαμήδι
17.06.2000 Sergei & Julia Stadler – Παλαμήδι
18.06.2000 Π. Αναστασιάδης / Τ. Βενετοκλής – Τριανόν
19.06.2000 Benedetto Munzone / Mario Galeani – Τριανόν
20.06.2000 M. Domashenko / A Paley – Τριανόν
21.06.2000 Alessandro de Lucca – Τριανόν
22.06.2000 Elena Bashkirova – Τριανόν
23.06.2000 Sine Nomine Qrt/McMaster/Βακαρέλης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
24.06.2000 Φαραντούρη / Πασπαλά / Γιαννάτου – Αρβανιτιά
25.06.2000 Ορχήστρα Νέων Ρηνανίας / Collart / Arp – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
22.06.2001 Ensemble Wien / Σ. Θεοδωρίδου – Παλαμήδι
23.06.2001 Katia & Marielle Labeque – Παλαμήδι
24.06.2001 Andrei Gavrilov – Παλαμήδι
25.06.2001 Accentus Austria – Παλαμήδι
26.06.2001 Δημήτρης Δεσύλλας – Τριανόν
27.06.2001 Lethiec / Wallfrisch / Βακαρέλης – Τριανόν
28.06.2001 Δ. Σγούρος / Χ. Γαλιλαίας – Τριανόν
29.06.2001 Δ. Γαλάνη / Τ. Τσανακλίδου – Αρβανιτιά
30.06.2001 Milva – Αρβανιτιά
01.07.2001 Αλεξία Μουζά – Τριανόν
01.07.2001 Ορχήστρα Νέων του York – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
21.06.2002 Prague Salon Orchestra – Παλαμήδι
22.06.2002 Katia & Marielle Labeque – Παλαμήδι
23.06.2002 Claude Stark / Ferline Studi – Τριανόν
23.06.2002 Viktoria Mullova / Katia Labeque – Παλαμήδι
24.06.2002 Κώστας Κωτσιώλης / Isel Rodriguez – Βουλευτικό
25.06.2002 Παρλαπάνου/Βρανούση/Μουρίκης – Τριανόν
26.06.2002 Τότσιου/Καβάκος/Μαργαζιώτης – Τριανόν
27.06.2002 Medici Quartet – Παλαμήδι
28.06.2002 Medici Quartet – Παλαμήδι
29.06.2002 Γιώργος Νταλάρας – Αρβανιτιά
30.06.2002 Αλ. Κνιάζεφ / Γ. Βακαρέλης – Τριανόν
30.06.2002 Ορχήστρα Εναρμόνια – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
20.06.2003 Tereza Berganza /Juan Antonio Alvarez – Παλαμήδι
21.06.2003 Esperanza Fernandez / Intrarti – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
22.06.2003 Joaquin Ruiz: Madrd Flamenco – Αρβανιτιά
23.06.2003 S. Rozhdestvensky / Αποστολόπουλος – Τριανόν
24.06.2003 Μ. Θρασιβουλίδου / Γ. Νιάρχος – Τριανόν
25.06.2003 Τζ. Σουγλάκου / Δ. Γιάκας – Τριανόν
26.06.2003 Steven Isserlis / Γ. Βακαρέλης – Παλαμήδι
27.06.2003 Borodin Quartet / Adrien Meisch – Παλαμήδι
28.06.2003 Bach Soloists Gewanthaus Leipzig – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
29.06.2003 Virtuosi di Praga / B. L. Gelber – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
04.06.2004 Sitkovetsky / Ορχ. Πάτρας – Παλαμήδι
05.06.2004 Nelson Freire – Παλαμήδι
06.06.2004 Berlin Philharmonic Quartet – Παλαμήδι
07.06.2004 Danube Soumnd Choir – Βουλευτικό
08.06.2004 Melos Brass Ensemble – Βουλευτικό
09.06.2004 Ωδείο Ναυπλίου – Βουλευτικό
10.06.2004 Elisabeth Leonskaja – Παλαμήδι
11.06.2004 Vienna Phil. Chamber Orch. / Tan – Μπούρτζι
24.06.2005 Καμεράτα/Δεμερτζής/Παπάνας/Conti – Παλαμήδι
25.06.2005 D. Sitkovetsky / P. Gililov – Παλαμήδι
26.06.2005 Quartet Ysaye / P. F. Heisser – Παλαμήδι
27.06.2005 Quartet Ysaye / M. Moretti – Παλαμήδι
28.06.2005 Σύνολο Κέλσος – Βουλευτικό
29.06.2005 Τα τύμπανα Hinokiya της Ιαπωνίας – Αρβανιτιά
30.06.2005 Amadeus Sofia – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
01.07.2005 Big Band Δήμου Αθηναίων – Σύνταγμα
02.07.2005 Ferhan & Ferzan Onder – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
03.06.2005 Ορχήστρα & Χορωδία Δ. Αθηναίων – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
23.06.2006 Latinitas Nostra / Δώρα Μπάκα – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
24.06.2006 ΚΟΑ / Β. Φιδετζής / Δ. Μαρινάκης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
25.06.2006 Petersen String Quartet – Παλαμήδι
26.06.2006 M. Krilovici / Δ. Γιάκας – Βουλευτικό
27.06.2006 Υπότροφοι διαγωνισμού G. Bachauer – Βουλευτικό
28.06.2006 A. Watanabe / S. Tsukamoto – Βουλευτικό
29.06.2006 Δημ. Ωδείο: Αφιέρωμα Δ. Τερζάκη – Παλαμήδι
30.06.2006 Katia Paschou Quartet – Παλαμήδι
01.07.2006 Ensemble Wien / M. Petersen – Παλαμήδι
02.07.2006 Graz Chamber Orch. / M. Perenyi – Μπούρτζι
22.06.2007 La Maestranza – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
23.06.2007 Coro de Principe de Asturias – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
24.06.2007 Accentus Austria – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
25.06.2007 Jan Simon – Βουλευτικό
26.06.2007 Δημοτικό Ωδείο Ναυπλίου – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.2007 G. Winischofer / W. Huh – Βουλευτικό
28.06.2007 Guitar Duo Melis – Βουλευτικό
29.06.2007 Νέο Ελληνικό Κουαρτέτο – Παλαμήδι
30.06.2007 Orquesta de Camara Reina Sofia – Παλαμήδι
01.07.2007 Orquesta de Camara Reina Sofia – Παλαμήδι
19.06.2008 Ωδειο Ναυπλίου – Παλαμήδι
20.06.2008 Altenberg Piano Trio – Παλαμήδι
21.06.2008 Mozart Boys Choir Vienna – Παλαμήδι
22.06.2008 Απόστολος Παληός – Βουλευτικό
22.06.2008 La Scala String Quartet – Παλαμήδι
23.06.2008 M. Lethiec / X. Σειρά / S. Melardi – Βουλευτικό
24.06.2008 Penta Wind Quintet – Βουλευτικό
25.06.2008 Artis String Quartet – Βουλευτικό
26.06.2008 Μπόγρη/Καβάγιας/Τσανακτσίδης – Βουλευτικό
27.06.2008 Unicorn Ensemble – Μπούρτζι
28.06.2008 ΚΟΑ/Αθηναίος/ Μουρίκης – Αρβανιτιά
29.06.2008 Παναγιώτης Τροχόπουλος – Βουλευτικό
29.06.2008 M. Petersen/ Γ. Βακαρέλης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
19.06.2009 M. Petri / L. Hannibal – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
20.06.2009 Βασιλική Ορχήστρα της Δανίας – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
21.06.2009 Arild Quartet – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
22.06.2009 Δημοτικό Ωδείο Ναυπλίου – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
23.06.2009 Grieg Piano Trio – Βουλευτικό
24.06.2009 Stockholm Chamber Brass – Βουλευτικό
25.06.2009 B. Mogensen / D. Lau Magnusen – Βουλευτικό
26.06.2009 Mendelssohn/Μαργαζιώτης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.2009 Trondheim Soloists – Παλαμήδι
28.06.2009 Ν. Γαλιλαία / Ν. Κυριοσογλου – Βουλευτικό
28.06.2009 New Helsinki Quartet – Παλαμήδι
18.06.2010 Lionel Cottet / Peter Wittenberg – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
19.06.2010 Sinfonietta de Lausanne – Παλαμήδι
20.06.2010 Quator de Sinfonietta de Lausanne – Πλατεία ΑγίουΓεωργίου
21.06.2010 Transcription Ensenble – Βουλευτικό
22.06.2010 Ωδειο Ναυπλίου – Βουλευτικό
23.06.2010 Δ. Γραμμένος / Γ. Βακαρέλης – Βουλευτικό
24.06.2010 Δ. Καβράκος / Κ. Πάσχου / Δ. Γιάκας – Βουλευτικό
25.06.2010 Κ. Jablonsky / T. Strahl – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
26.06.2010 K. Jablonsky – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.2010 Apollo Musagete Quartet – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
17.06.2011 Ferhan & Farzan Oender – Βουλευτικό
18.06.2011 Borusan Quartet / Γ. Βακαρέλης – Βουλευτικό
19.06.2011 Περιστρεφόμενοι Δερβίσηδες – Γυμναστήριο
20.06.2011 Παραδοσιακή ορχ. Δήμου Κων/λης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
21.06.2011 Δημοτικό Ωδείο – Βουλευτικό
22.06.2011 Gulsin Onay – Βουλευτικό
24.06.2011 Γρ. Βαλτινός / Χ. Λαμπράκης – Βουλευτικό
25.06.2011 Κουιντέτο πνευστών της Σμύρνης – Βουλευτικό
26.06.2011 Κουιντέτο πνευστών της Σμύρνης – Βουλευτικό
22.06.2012 Δ. Πλατανιάς / Δ. Γιάκας – Βουλευτικό
23.06.2012 Σύνολο Κρουστών Τύπανα – Φούγαρο
24.06.2012 J.L. Steuerman – Βουλευτικό
25.06.2012 A. Arnicane – Βουλευτικό
26.06.2012 K. Gross – Βουλευτικό
27.06.2012 Anton Pann Ensemble – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
28.06.2012 Γ.Ε. Λαζαρίδης – Βουλευτικό
29.06.2012 Μ. Μαυρογιάννη: Φρίντα – Φουγάρο
30.06.2012 Γ. Βέλτσος – Βουλευτικό
30.06.2012 B. Mogensen / Γ. Βακαρέλης – Βουλευτικό
01.07.2012 Γουάστωρ / Τζιώτης / Σιδέρης – Βουλευτικό
01.07.2012 ΕΛΣ / Όπερα της Βαλίτσας: Μποέμ – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
21.06.2013 Θ. Οικονόμου / Λ. Κονιόρδου – Φουγάρο
22.06.2013 Μπαλέτο ΕΛΣ – Αρβανιτιά
23.06.2013 Nafplion Festival Ensemble / M. Lethiec – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
24.06.2013 Β. Βαρβαρέσος – Βουλευτικό
25.06.2013 Ν. Αθηναίος / Αγγ. Καθαρίου – Βουλευτικό
26.06.2013 Ch. Holzwarth Ag. Lucasziewicz – Βουλευτικό
27.06.2013 Suono Brass Ensemble – Παλαμήδι
28.06.2013 D. Dedinskaite / G. Pysniak – Παλαμήδι
29.06.2013 Κοταρίδη / Berlean / Tesse – Βουλευτικό
20.06.2014 Β. Καραγιάννη / Δ. Γιάκας – Φουγάρο
21.06.2014 Κυπριανός Κατσαρής – Βουλευτικό
22.06.2014 ΑΣΟΝ / Π. Σεργίου – Πλατεία Συντάγματος
23.06.2014 Χ. Κεφαλά / Ντ. Βρανούση – Βουλευτικό
24.06.2014 Ν. Μούσουρα – Βουλευτικό
25.06.2014 Ορχήστρα Άττικα – Ευαγγελίστρια
26.06.2014 Transcription Ensemble – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.2014 Δαββέτας / Δροσίτης – Βουλευτικό
28.06.2014 Musica Ficta – Παλαμήδι
29.06.2014 Μ. Μαυρογιάννη – Βουλευτικό
22.06.2015 Νίκος Λαάρης – Βουλευτικό
23.06.2015 Ηλιόπουλος / Πουρή: Vita Brevis – Βουλευτικό
24.06.2015 Φ. Τσαλαχούρης: Αστέρω – Βουλευτικό
25.06.2015 Γκράβας / Γιάκας – Βουλευτικό
26.06.2015 Συμφωνική Ορχήστρα ΕΡΤ – Πλατεία Συντάγματος
27.06.2015 Trio Vuillaume / Αποστολόπουλος – Βουλευτικό
28.06.2015 Ensemble Wien – Παλαμήδι
26.06.2016 Χρ. Μπαζίλη / Θ. Αποστολόπουλος – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
27.06.2016 Efe Kislali / Τζ. Σουγλάκου / Δ. Γιάκας – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
28.06.2016 Αφιέρωμα στη Μαρία Κάλλας – Βουλευτικό
29.06.2016 Katazyna Duda / Marek Bracha – Βουλευτικό
30.06.2016 Jitka Hosprova / Adam Skoumal – Φουγάρο
01.07.2016 Camerata Junior / Δ. Σέμσης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
02.07.2016 Luis Llaneza / Γ. Τσανακαλιώτης – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
25.06.2017 Crossbones & H. V. Broucke – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
26.06.2017 Ντ. Καλύβας / Α. Ρεντούλης – Βουλευτικό
27.06.2017 J. Kriechbaum / Χρ. Μαράντος – Βουλευτικό
28.06.2017 Μ. Παπαρίζου / Δ. Γιάκας – Φουγάρο
29.06.2017 Δ. Matscke / K. Doerken – Βουλευτικό
30.06.2017 Espen Berg Trio – Παλαμήδι
01.07.2017 Kontrafouris Organ Trio – Παλαμήδι
02.07.2017 Tomas Franck New Quartet – Παλαμήδι
29.06.2018 Μπάντα του Πολεμικού Ναυτικού – Πλατεία Συντάγματος
30.06.2018 Thomas Franck New Quartet – Παλαμήδι
01.07.2018 Europaische Ensemble – Βουλευτικό
01.07.2018 Δημήτρης Καλαντζης Quintet – Παλαμήδι
02.07.2018 Martinu Piano Quartet – Άγιος Σπυρίδωνας
03.07.2018 Piano trio Koch – Άγιος Σπυρίδωνας
04.07.2018 Jean Muller – Βουλευτικό
05.07.2018 Κόκκα / Βαλέτ / Λιακάκης / Ντάσκας – Βουλευτικό
06.07.2018 Τατιάνα Λύγαρη: Mare Nostrum – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
07.07.2018 Χριστοφής: Η Ιστορία του Στρατιώτη – Παλαμήδι
08.07.2018 Helge Lien Trio – Παλαμήδι
28.06.2019 Cormac Kenevey Jazz Ouartet – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
29.06.2019 Μπάντα πολεμικού ναυτικού – Πλατεία Συντάγματος
30.06.2019 Academica / Yale Alumni Choir – Λιμάνι
01.07.2019 Miceal O’Rourke – Βουλευτικό
02.07.2019 Ελληνο-καναδικό αφιέρωμα – Βουλευτικό
03.07.2019 Harald Ossberger, Χρήστος Μαράντος – Άγιος Σπυρίδωνας
04.07.2019 Puella Trio – Άγιος Σπυρίδωνας
05.07.2019 Bjarke Mogensen – Βουλευτικό
29/07/2020 Michalis Kalkanis Group – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
30/07/2020 Melos Brass – Ευαγγελίστρια
01/07/2020 Κούκος / Χριστοφής: Ημερολόγιο – Εθνική Πινακοθήκη
02/08/2020 Κορκολής / Μανουσάκη – Φουγάρο
10/07/2021 Ευμορφία: Μουσική και μόδα – Παλαμήδι
11/07/2021 Ύμνος εις την Ελευθερίαν / Μείζον – Παλαμήδι
12/07/2021 Κούντουρας / Ηλιόπουλος – Άγιος Σπυρίδωνας
13/07/2021 Καραϊσκάκης / Παπαστεφάνου – Πινακοθήκη
14/07/2021 Πετρίδης / Κυριόσογλου – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
15/07/2021 Βοτανοπούλου – Πλατεία Αγίου Γεωργίου
16/07/2021 Μαντώ Μαυρογένους / Γιοβανίδης – Ευαγγελίστρια
17/07/2021 Σύνολα πνευστών ΕΡΤ – Φουγάρο
18/07/2021 Φιλαρμονική Μάντζαρος – Πλατεία Συντάγματος